iptv Server Paketi 1AYLIK | Hemen Satın Alıp İzleyebilirsin

iptv Server Paketi 1AYLIK  | Hemen Satın Alıp İzleyebilirsin

iptv web tv server

IPTV Serverımız ( 1AYLIK ) Paketidir
Serverımızı Tüm İşletim Sistemlerinde çalıştırabilirsiniz..
IOS = IP TELEVİSİON Uygulaması ,Gse Smart IPTV ( APPLE STORE )
Android = Xtream Codec ,Gse Smart IPTV ( Play Store ) veya” İPTV RED “
Windows İşletim Sistemleri = VLC & SimpleTV & POT PLayer
Linux İşletim Sistemleri = MPlayer
Enigma 2 = Dreambox 500HD(800HD)vs , Gigablue , Vu SOLO vs vs
SmarT İPTV = Lg veya Samsung veya Sony Smart tv ( Smart iptv )
Sunucularımız 10 / 3 Gbit Garanti Hat sağlamaktadır , bu
nun Faydası size sorunsuz ve donmasız yayın olarak dönmektedir…Bilgilendirme = IPTV Hızmetlerimiz için ; 6 Mbit internet yetmektedir. ( Kotayı Aşan Müşterilerimiz Donma Sorunu Yaşarlar.. ) Kotanızı mantıklı kullanmanızı dileriz…
Diğer servercıler gibi Sorunsuz Hizmet demek yerine size doğruları söyleyerek ( SORUNSUZ ) Hizmet verebiliriz… Anlayışınız için Teşekkürler..
Sipariş geçerken , 1AYLIK oldugunu bilgilendirin Chattan veya Whatsap iletişim menüsünden.
Dikkat !!! =
1 = Bir Kez Test verilmiş Kişiye tekrar test verilmiyor…
2 = Herkesin İP Adresleri kayıt altına alınıyor , tekrar tekrar aynı kısıler test istemesin diye.
3 = Test verip almayan kişilerin sistemden IP Adresı banlanıyor , böylelikle beleşçilere engel oluyoruz.
4 = Aynı TELEFON Numarasına  tekrar tekrar test isteyenlere göndermıyoruz. Kısacası HERKESE 1 DEFA.
Sistemlerimiz Xtream Codecs Panelleri Altında Hizmet vermektedir…

İPTV 1 AYLIK Full Paket

/1 AYLIK

  • Türkiye - Hollanda - Almanya - VOD

Ürünü Aldıktan Sonra Lütfen Canlı Chatten Veya Whatsaptan Bizimle İletişime Geçiniz. İyi Seyirler…

İptv Server Paketi 1 Aylık Paket

Kullanmış olduğunuz bilgisayar üzerinden siz de yayın akışını İptv alt yapısını kullanarak takip etmek istiyorsanız, çeşitli paket seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Her ihtiyaca yanıt verecek paket seçenekleri arasından siz de seçiminizi yaparak evinizde ya da iş yerinizde internetin olduğu her yerden yayınları online olarak takip edebilirsiniz. Üstelik kurumsal hizmet çerçevesi altında sağladığımız server hizmetleri farklı paket seçenekleri ile müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Paket Seçimini Yaparken Bilmeniz Gerekenler

Bir aylık iptv server hizmetimizden yararlanmak istediğinizde server hizmetini bir aylık süre içerisinde kiralamış olursunuz. Bu çerçevede bir aylık süre dolduğunda süreyi uzatabilir dilerseniz server hizmetine son vererek dondurabilirsiniz. Birçok işletim sistemi üzerinden kullanabileceğiniz server hizmeti sonrasında anlık olarak yayın akışını bir ay boyunca sorun yaşamadan kaliteli bir şekilde takip edebilirsiniz. Bilgisayarın yanı sıra siz de bir aylık paket seçeneğimizden yararlandığınızda android ve ios cihazlarınızın üzerinden siz de ihtiyacınız olan uygulamayı indirerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

1 Aylık Paket Hizmetinden Nasıl Yararlanabilirsiniz

Sizde yeni nesil iptv hizmetinden yararlanmak isterseniz, bunun için başvuru yaparak sisteme dahil olmanız gerekiyor. Uzun süredir iptv hizmeti sunan firmamız, beklentinizin çok üzerinde en iyi hizmeti sunmak için titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir. Bir aylık server paket seçeneğimizden yararlanmak istediğinizde öncelikle internete bağlı olabileceğiniz mekan ya da alanda bulunmalısınız. Eğer siz de bir aylık paket hizmetimizden yararlanmak isterseniz, öncelikle başvuru yaparak hizmet içeriğimiz hakkında bilgi edinmeniz gerekmektedir. Daha sonra ise alanında uzman çalışanlarımız başvurunuzu değerlendirerek bir aylık paket başvurunuzu işleme alarak hizmetimizden yararlanmanız için size yardımcı olacaktır. Bağlı olduğunuz internet hızının 6 Mbit internet hızına sahip olması yeterli olmaktadır.  Bu sayede donma ve kopma olmadan güvenle iptv hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bir Aylık Pakette Kanal Yelpazesi Nedir?

Hangi paket seçeneklerimizden yararlanırsanız, yararlanın kanal yelpazemiz farklılık göstermez. Ekstra paket seçenekleri ile paketinizi değiştirebilir ya da uzman arkadaşlarımızdan destek alarak yayın akışı ve kanal listesi hakkında siz de kısa sürede birçok bilgiye ulaşım sağlayabilirsiniz. Kanallar anlık olarak güncellenmekte olup, bunun için ücret talep edilmeden listenizde ki kanallar güncellenmektedir. Yeni kanalların listeye dahil olması ile yapılan güncelleme ile kanal listenize dahil edilmektedir. Aynı şekilde kanal iptali durumunda da kanal listenizden iptal olan kanal çıkarılarak kanal listeniz güncel hale getirilmektedir.

Sorunsuz İptv İzleme Keyfini Siz De Yaşayın

Eğer siz de bir aylık paket seçeneğinden yararlanarak hizmetlerimizi denemek isterseniz, iletişime geçerek başvuru yapabilirsiniz. Evinizde ya da iş yerinde iptv izleme keyfini doyasıya yaşamak isteyenler için bünyemizde kurumsal hizmet çerçevesi altında faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Siz de bir aylı paket seçeneği için web sitemizden hizmet içeriğine bakabilir sorunsuz iptv keyfi için kurumsal hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Comments

  1. Iyi gunler yarin almak istiyorum gun icinde iletisim kurabilirmisiniz telefon yada mail bulamadim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir