iptv Server 3 Aylık Full HD Vip Abonelik Paketi En Kaliteli iPTV

iptv Server 3 Aylık Full HD Vip Abonelik Paketi En Kaliteli iPTV

iptv web tv iptvtr

IPTV Serverımız ( 3AYLIK ) Paketidir
Serverımızı Tüm İşletim Sistemlerinde çalıştırabilirsiniz..
IOS = IP TELEVİSİON Uygulaması ,Gse Smart IPTV ( APPLE STORE )
Android = Xtream Codec ,Gse Smart IPTV ( Play Store ) veya” İPTV RED “
Windows İşletim Sistemleri = VLC & SimpleTV & POT PLayer
Linux İşletim Sistemleri = MPlayer
Enigma 2 = Dreambox 500HD(800HD)vs , Gigablue , Vu SOLO vs vs
SmarT İPTV = Lg veya Samsung veya Sony Smart tv ( Smart iptv )
Sunucularımız 10 / 3 Gbit Garanti Hat sağlamaktadır , bu
nun Faydası size sorunsuz ve donmasız yayın olarak dönmektedir…Bilgilendirme = IPTV Hızmetlerimiz için ; 6 Mbit internet yetmektedir. ( Kotayı Aşan Müşterilerimiz Donma Sorunu Yaşarlar.. ) Kotanızı mantıklı kullanmanızı dileriz…
Diğer servercıler gibi Sorunsuz Hizmet demek yerine size doğruları söyleyerek ( SORUNSUZ ) Hizmet verebiliriz… Anlayışınız için Teşekkürler..
Sipariş geçerken , 1AYLIK oldugunu bilgilendirin Chattan veya Whatsap iletişim menüsünden.
Dikkat !!! =
1 = Bir Kez Test verilmiş Kişiye tekrar test verilmiyor…
2 = Herkesin İP Adresleri kayıt altına alınıyor , tekrar tekrar aynı kısıler test istemesin diye.
3 = Test verip almayan kişilerin sistemden IP Adresı banlanıyor , böylelikle beleşçilere engel oluyoruz.
4 = Aynı TELEFON Numarasına  tekrar tekrar test isteyenlere göndermıyoruz. Kısacası HERKESE 1 DEFA.
Sistemlerimiz Xtream Codecs Panelleri Altında Hizmet vermektedir…

İPTV 3 AYLIK PAKET

135TL/ 20 EURO/3 AYLIK

  • 3 AYLIK PAKET
Ürünü Aldıktan Sonra Lütfen Canlı Chatten Veya Whatsaptan Bizimle İletişime Geçiniz. İyi Seyirler…

İptv Server 3 Aylık Paket

Bünyemizde iptv hizmeti kurumsal çerçevede sunulmakta olup, her talebe yanıt verecek çeşitli paket seçeneklerimiz ile müşterilerimize hitap ediyoruz. Bizi ilk defa deneyecekler için üç aylık paket seçeneği farklı bilgisayar ve işletim sistemlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz donanım ile sizlere sunuluyor. Ayrıca sadece bilgisayar değil, android mobil cihaz ve İos mobil cihaz üzerinde de rahatlıkla iptv hizmetlerimizi takip edebilirsiniz.

İptv Hizmeti Hangi Cihazlarda İzlenebilir

Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesi ile birlikte hayatımıza birçok kolaylık aynı hızda girmeye başlamıştır. Bu kapsamda siz de eğer iptv hizmetinden yararlanmak isterseniz, kullanmış olduğunuz cihazlar üzerinden iptv hizmetini siz de kolayca kullanabilirsiniz. Özellikle dünya da uzun süredir tercih edilen iptv hizmeti son birkaç yıldır ülkemizde çok daha fazla tercih edilemeye başlandı. Bunun en önemli etkenlerinden biri farklı cihazlar üzerinden rahatça ve sorunsuz şekilde iptv hizmetinden yararlanmak gelemektedir. Siz de eğer iptv hizmetinden yararlanmak isterseniz, ios cihazlar üzerinden, android cihazlar üzerinden ve smart tv özelliğine sahip televizyonlar üzerinden sorun yaşamadan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bu cihazların yanı sıra bilgisayar üzerinden işletim sistemi fark etmeksizin özel kurulum ve bilgi gerektirmeden internet üzerinden siz de kanal yayın akışlarını takip edebilir ve izleyebilirsiniz.

3 Aylık Pakete Nasıl Dahil Olabilirsiniz

Günümüzde giderek daha çok tercih edilen iptv hizmetinden siz de yararlanmak isterseniz, bu konuda firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz paket seçeneğini belirledikten sonra whatsapp iletişim numaraları üzerinden siz de tercih ettiğiniz paket seçeneğinden yararlanarak yayın akışını online olarak sorun yaşamadan takip edebilirsiniz. Öncelikle size hitap eden paket seçeneği hangisi onu tespit etmeniz gerekiyor. Bunu belirledikten sonra hizmet başvurusu için iletişim numaralarından 3 aylık paket başvurusu yaparak siz de iptv izleme keyfini doyasıya evinizde ya da internetin olduğu her yerde yaşayabilirsiniz.

İptv Yayın Akışında Donma Ve Kopma Oluyor Mu?

Server hizmet kalitemizden yararlanmak istediğinizde bu konuda web sitemiz üzerinden hizmetlerimize göz atarak birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Server hizmet kalitemiz müşteri memnuniyeti esası dikkat edilerek sunulmakta olup, siz de güvenle hizmetlerimizi tercih ederek yararlanabilirsiniz. Donma ve kopma olmaksızın yararlanabileceğiniz iptv hizmeti kapsamında siz de web sitemiz üzerinden hizmetlerimize bakarak başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sonrasında kısa sürede değerlendirme yapılarak hizmet talebiniz onaylanır ve hizmet başvurunuz başlatılır. Başvuru sonrasında birçok kişinin aklında donma ve yavaşlama olup, olmayacağıdır. Server hizmet kalitemiz sayesinde en siz de sorunsuz iptv izleme hizmetinden yararlanarak dilediğinizi yayın akışını izleyebilirsiniz.

Spor kanallarından tutunda, çocuk kanalları, belgesel kanalları, şarkı ve yabancı birçok kanalı siz de listenize ekleyerek iptv izleme keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Günümüzün en gözde tv izleme şekli olan bu hizmeti siz de firmamızı tercih ederek yaşam biçiminiz haline getirebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir