iPTV,iPTVTR, iPTV Server İletişim | iPTV Üyelik ve Test Alabilirsiniz.

iPTV,iPTVTR, iPTV Server İletişim | iPTV Üyelik ve Test Alabilirsiniz.

iptvtr iletisim
Yurt Dısından Yazıcak Arkadaşlar Numaraların Başına
“+90” Koymayı Lütfen Unutmasınlar.

Bizlerle Birebir Telefonda Veya Whatsaptan Iletısım Kurmak İçin Bizlere Yazıp veya Arayabilirsiniz. Elimizden gelen Desteği ve Özeni Sizlere Sağlayabılecegımızden Şüpheniz Olmasın. Lütfen Test İSTEKLERINIZI Yazarak Yapınız.
Cenk = Whatsap Butonundan Ulaşabilirsiniz.
Açık Adres : hollanda rotherdam street 45741

Test İsteyen Arkadaşlar =
Whatsaptan Butonuna Basıp İletişim Kurabilirsiniz.
Arkadaşımızın Whatsaplarına Yazarak Test Alabilirler. Her Kişiye Test 1 Defa verilecektir. Mevcut Müşterilerimiz Kendi Müşteri temsilcisinden Devam Edebilirler. Bir Müşteri Temsilcimize Ulaşamıyorsanız Diğerine Yazabilirsiniz Efendım..
 
Arkadaşımızın Whatsaplarına Yazarak Test Alabilirler. Her Kişiye Test 1 Defa verilecektir. Mevcut Müşterilerimiz Kendi Müşteri temsilcisinden Devam Edebilirler. Bir Müşteri Temsilcimize Ulaşamıyorsanız Diğerine Yazabilirsiniz Efendım..

IPTVTR İletişim

Teknolojinin gelişimi ve yenilenmesi ile birlikte ön plana çıkan servisler olmuştur. Bunlardan biri de IPTV’dir. Bu servis ile internet protokolü kullanılarak çok sayıda online yayın yapılır. Televizyon kanalları, diziler, filmler, belgeseller, maçlar, yarışmalar ve daha birçok şeyi izlemek için kullanılabileceği yollar arasında IPTV de yer alıyor. Firmamız tarafından internet sitemiz aracılığı ile IPTV satış hizmeti veriliyor. Satış sonrası her türlü kurulum, ayarlama ve bilgi desteğini de sağlıyoruz. Bu sayede de sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Aynı zamanda her zaman iletişim imkânımız da bulunuyor. Bu sayede bizimle 7/24 irtibata geçebilir ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bizimle Hangi Yollardan İletişim Kurabilirsiniz?

Firmamızdan IPTV hizmeti almak ya da hizmetlerimiz hakkında her konuda bilgi sahibi olmak için sitemiz üzerinde sizlere verdiğimiz iletişim adreslerini kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan telefon numaralarından biri ile irtibata geçmeniz durumunda gerekli bilgilendirmeyi ve hizmeti alabilirsiniz. İki farklı numara bulunuyor. Bu numaralar müşteri temsilcilerimize aittir. Aramanız veya mesaj atmanız durumunda sizler ile bizzat ilgileneceklerdir. Aynı zamanda Whatsapp üzerinden de bu numaralar ile bağlantı kurabilir ve birebir hizmet alabilirsiniz. Sitemizde bulunan Whatsapp butonuna tıklayarak da anında iletişim sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda sitemizin en altında yer alan geri dönüş maili alanından da bize görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Sitemizde bulunan bu adresler sayesinde IPTV hizmeti alabilirsiniz.

İletişim Adreslerimizden Üyelik Almak

Sitemizde yer alan iletişim adreslerini her şey için kullanabilirsiniz. Bu adresler aracılığı ile IPTV üyeliği satın alabilirsiniz. Temsilcilerimiz ile bağlantıya geçtiğiniz zaman sizlere üyelik almak için yapmanız gerekenleri anlatırlar. Siteden bir abonelik satın alabilir ve hemen temsilcilerimiz ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Temsilcilerimizden Test Yayını Almak

IPTV satışı yapan bir firma olarak sizlere web adresimiz üzerinden hizmet veriyoruz. Bu hizmetimiz ile IPTV izleyebilmek isteyenlere yardımcı oluyoruz. Bununla birlikte IPTV satın alma işleminden önce test yayını da sunuyoruz. Temsilcilerimiz ile irtibata geçerek test yayını talep edebilir ve sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmeti belirli bir süre boyunca deneme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Her Gün Her Saat Destek İmkânı

Bizden hizmet alan müşterilerimiz, hizmet almak isteyenler ve hizmetimiz hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler iletişim adreslerimizi kullanarak her zaman bize ulaşabilir. Böylece sizlere haftanın her günü ve her saati teknik destek sağlıyoruz. Teknik destek ile de sorunlarınızı çözüyor ve eşsiz bir IPTV deneyimi sunuyoruz.

Kurumsal IPTV Satışı

Sizlere 7/24 hizmet veren bir firma olarak kurumsal IPTV satışı gerçekleştiriyoruz. Hizmetimiz ile de yüzlerce yerli ve yabancı kanala erişmenizi, şifreli yayınları dahi izleyebilmenizi sağlıyoruz. Üstelik bunu uygun fiyatlı teklifler ile sunuyoruz. İletişim adreslerimizi kullanarak hemen bizimle bağlantı kurabilir ve siz de bu kaliteli hizmetimiz ile tanışabilirsiniz.

Comments

  1. Platformunuzu test yayını alıp izledik gayet güzel bir yayın sisteminiz var özellikle de kanalları düzeni çok iyi ilerleyen dönemde sizlere daha fazla üye kazandırmak dileğiyle iyi günler

  2. Ben almanyadan yazıyorum fiatiniz nedir lutfen

    • Kampanyalı Fiyatlarımız : 6 ay 25 Euro | 12 ay 40 Euro | 24 Ay : 70 Euro Ödeme Paypal,Ria,Moneygram,Western,Wise,Türk bankası ile alabiliriz
      Whatsaptan iletişime geçebilirsiniz teşekkürler.

  3. Numara yazarmisiniz nasıl ulascaz

  4. slm test alabilirmiyim pc de seyredeceğim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir