Userbouquet Nedir?

by

Userbouquet yabancı bir terim olup Türkçe anlamı, kullanıcı buketi anlamına gelmektedir. Dreambox, vu+serisi gibi uygulamalarda ve formüler xtrend tarzı sistemlerde hazır eklenti sistemi sağlayan, kullanıcılara IPTV liste yükleme kolaylığı getiren yardımcı programlardan bir tanesidir.

Userbouquet Nasıl Kullanılır?

Programı kolay bir şekilde kendiniz de yükleyebilir ve düzenlemelerde bulunabilirsiniz. Kodlama beceriniz var ise ve bu konulardan anlayan biri iseniz, bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. IPTV firması size dosyayı hazır bir halde sunuyor ve bu şekilde kullanıcılar, dosyayı yükleyerek başka hiçbir işlem yapmadan, yayın izleme şansına sahip oluyorlar.

Güncelleme işlemleri konusunda gelen birçok soruya yanıt olarak şöyle söyleyebiliriz ki, üreticilerin anlattıklarına göre, şuan için Userbouquet dosyalarının otomatik güncelleme seçenekleri bulunmamaktadır. Fakat birçok alternatif seçenekleri bulunduğu için, bu sorunların da önüne geçilebiliyor. Herhangi bir alternatif program sayesinde, güncelleme sorunlarından da kurtulabiliyorsunuz. Bunun için youtube gibi bilgilendirici video sitelerinden konu ile ilgili ayrıntılı ve görsel bilgilere ulaşmanız mümkün olacaktır.

Userbouquet konusunda yardım alabileceğiniz birçok aracı eklenti adresleri bulunmakta. Bunlardan bir tanesi HDİPTVCCCAM eklentisi ve bu eklentiyle kullanıcılara otomatik olarak güncelleme imkânları sunulmakta. Bunun yanı sıra SHH PUTTY adresinden de alabileceğiniz hizmet ile, Ftp aracılığı ile sizlere bu konularda yardım sunabilmektedir. Her türlü güncel yayınları, sinema ve dizileri kolaylıkla izleyebilir, kanal listeleri vasıtasıyla birbirinden farklı yayınları seyredebilirsiniz.

IPTV Kullanımının Getirdiği İmkânlar

Bu gibi sorunların yaşanmaması adına, önümüzdeki zamanlarda birçok yenilik ile karşınıza çıkacak olan IPTV, her daim çalışmalarına da süratle devam etmektedir. Türkiye’de ilk defa böyle bir yayın paketinin oluşturulduğu IPTV uygulamasında, dünya genelinde büyük bir ilgiyle karşılaşmaktayız. Kullanıcılarına sunmuş olduğu birçok yayın imkânlarıyla, herkesin beğenisini kazanmış durumda. Ülke açısından da büyük önem arz eden bu çalışma, ileride ülkemizi çok daha iyi bir Pazar yerine ulaşmaya teşvik edecektir. Böylelikle ülkemiz, teknoloji ve bilgisayar yayın konularında üst düzey bir alanda bizleri temsil edecektir.

Yazımızı okuyunuz:  Behzat Ç . Tüm Sezon ve Bölümleri Eklenmiştir.

Zorlu ekonomik dönemden geçen ülkemiz, yerli üretim hizmetleri sayesinde çok daha iyi yerlerde olacaktır. IPTV bu konularda ülkemizi en güzel şekilde temsil eden ve gururlandıran uygulamalardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

IPTV İle Yeniliklere Kapınızı Açın

Her daim yenilikleriyle kendini geliştirmeye devam eden IPTV, güncel yayın hizmetiyle izleyicilerine büyük faydalar sağlamakta. Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız, kendi dillerinde yayınları seyredebiliyor ve böylelikle büyük kolaylık kazanmış oluyor. Ülkelerinden uzakta sürekli yabancı kanalların dilleriyle yayın izlemek zorunda kalan vatandaşlarımız bu sayede, istedikleri gibi Türk kanallarını kendi dillerinde seyretme imkânına ulaşmış oluyorlar. Türkiye’yi bu anlamda da temsil edecek olan IPTV, yabancı ülkelerin ilgisini çekmiş durumda. Ekonomi ve reklam alanlarında da büyük bir gelişme sağlatacak olan uygulamayı eğer sizlerde hala temin etmediyseniz, hemen bu fırsatlardan yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Smart Iptv hakkında detaylı bilgi için blogumuzu inceleyebilirsiniz; https://www.iptvtr.net/smart-iptv-uygulama-kurulumu-anlatimi/


iptv Konusunda Öncü Firma Sahibi ve Geliştirici.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir