Enigma 2 iPTV Yükleme Talimatları Userboquest ve Wget Şeklinde

Enigma 2 iPTV Yükleme Talimatları Userboquest ve Wget Şeklinde

enigma2 iptvEnigma2 USerboquest ve Telnet İPTV Yükleme

Enigma2 Cihazlarınız için “Userboquest” Dosyası ve Telnet komutu ile iptv nasıl atılır onu anlatacağım..
Öncelikle  FTP Programı indiriyoruz. Örnek ” File Zilla ” , Ardından cıhazınızdan menü = kurulum = ağ = ağ donanım ayarları = İP adresi : 192.168x Başlar onu buluyoruz.
Ardından bilgisayarımızdan , FileZilla açıyoruz. Host URL Yerine = Cıhazımızın İpisini yazıyoruz. Kullanıcıadı : root şifre: dreambox ( bu bilgiler standarttır giriş yapmıyorsa imagenizle ilgili bir problem vardir)
Cıhaza baglandıktan sonra, ETC/Enigma2 klasörünü buluyoruz. Size verdiğimiz Userboquest dosyasını bu klasore atıyoruz. Ardından gittiğine emin olduktan sonra dosyanın cihazın fişini çekip takıyoruz.
 Cıhazınızın İmagesi iptv desteklıyorsa kanal lıstesıne geldiğinizde en yukarıda İP Plugins gelmiş olacaktır.. Hepsı bu kadar.

Enigma2 Cihazlarınız için “Userboquest” Dosyası ve Telnet komutu ile iptv nasıl atılır onu anlatacağım..
 Wget Atmak için öncelıkle ” Putty ” uygulamasını pc mize indiriyoruz aynı sekılde cıhazımızın ip adresine gine bakıyoruz.

Puttyden telnet kutucugunu ısaretlıyoruz bu olmazsa olmaz. ardından çıkan login ekranında k.adı : root şifre isterse : dreambox şifre yazarken gözükmez.
 Ardından size verdiğimiz Wget komutunu yapıştırıp entere basıyorsunuz o kendi 2 dk ıcınde yukluyor cıhazı kapatıp açınca Liste gelecektir.

Enigma2 Userboquest Ve Telnet İptv Yükleme

Enigma 2 cihazlarınızda İPTV hizmetimizi kullanmak için yükleme talimatları Userboquest ve Wget şeklinde olmak üzere iki şekilde yapılıyor. Enigma 2 İPTV paketlerimiz İPTV destekleyen tüm Enigma 2 cihazlarınızla uyum sağlar.

Canlı Destek İle Kolay Bir Kurulum

Firmamızın siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğu hizmetlerden biri de her an destek alabileceğiniz bir canlı destek hattıdır. Bu sayede daha önce kurulum yapmamış olan kişiler dahi canlı destek ile zorlanmadan kurulum yapabilirler. Test ederek denemiş olduğunuz İPTV hizmetimizi satın almak istediğiniz her an destek hattımızla iletişime geçerek işlemlerinizi kolay bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Enigma2 USerboquest ve Telnet İP TV Yükleme Nasıl Yapılır?

Enigma2 cihazlarınızda İPTV keyfini doyasıya yaşamak için kısa sürecek bir yükleme yapmanız gerekiyor. Öncelikle FTP Programını indirmeniz gerekiyor. Kolaylık olması adına ‘File Zilla’ programından örnek verilebilir. Uygulamayı indirdikten sonra cihazınızdan sırası ile yapmanız gereken adımlar bulunuyor. Bunlar sırası ile şu şekildedir: Menü, kurulum, ağ, ağ donanım ayarları ve sonrasında 192.168 ile başlayan İP adresinizi bulmanız gerekiyor. Sonrasında ise bilgisayarınızdan File Zilla programını açmanız gerekiyor. Programda yer alan Host URL yerine, cihazın İp adresinin yazmalısınız. Kullanıcı adınızı root, şifrenizi de dreambox olarak yazabilirsiniz. Vermiş olduğumuz bu bilgiler standarttır.

Kurulum sırasında beklenmeyen hata ile karşılaşıyorsanız image ilgili bir problem yaşıyor olabilirsiniz. Ancak bu oldukça nadir yaşanan bir durumdur. Vermiş olduğumuz adımları sırası ile uygulayarak cihaza bağlandıktan sonra ETC/Enigma2 klasörünü bulmanız gerekiyor. Firmamız tarafından sizlere verilen Userboquest dosyasını bu klasöre atmalısınız. Dosyanın gittiğinden emin olduktan sonra cihazınızın fişini çekip geri takmalısınız. Uzun görünse de oldukça kolay bir şekilde kurulumunu yapabilirsiniz. Cihazınızın İmage’i İPTV’yi destekliyor ise kanal listenize geldiğiniz zaman en üstelerde İP Plugins gelmiş olduğunu göreceksiniz.

Güvenli Ve Kolay Kullanım Hizmeti

Firma olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Bu nedenle yorucu ve zorlu geçen bir günün ardından kendinizi ödüllendirmek için izlemek istediğiniz programları sizlere sorunsuz izleme fırsatı ile sunuyoruz. İPTV izleme hizmetimiz ile günün her saati dilediğiniz program ve kanalı izleme şansı elde edebilirsiniz. Test ettiğiniz İPTV hizmetimizden yararlanmak istediğiniz takdirde günün her saati sizlere destek olmak için bekleyen güler yüzlü çalışanlarımız sayesinde kolay bir şekilde satın alma ve kurulum işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ekip arkadaşlarımız siz değerli müşterilerimizin sorunlarını çözmek ve sizlere firmamız adına daha iyi bir hizmet sunmak için çalışıyorlar. Aklınızda kalan soru işaretlerinden kurtulmak ya da anlayamadığınız konular için destek hattımızdan her zaman yardım alabilirsiniz. Sizlere daha güvenli bir İPTV hizmeti sunmak adına bilgilerinizin gizliliğini esas alıyoruz. Bu sayede güvenlik adına bir sorun yaşamadan İPTV  hizmetimizden yararlanmanızı sağlıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir