Online iPTV Test Yayını Almak, Online iPTV Deneme Yayını Almak

Online iPTV Test Yayını Almak, Online iPTV Deneme Yayını Almak

Otomatik iPTV Test ve Deneme Kısmımız Açılmıştır. | Testlerimiz Her “Email”e ve “iP Adresine”
1 Defalık Verilecek Şekildedir.

Whatsaptan Testlerimiz ise : 12 Saatliktir. | Otomatik Testlerimiz ise 3 Saat İle Sınırlanmaktadir... 
Deneyeceklerin “Su İstimalini” Önlemek Adına böle Bir Kısıt Koyulmuştur.
iPTV Test ” Formudan” Gerçek Doğru “EMAİL” Adresinizi ve Yaşadığınız ” ÜLKE“yi Doğru Seçmelisiniz.
Daha Önce Almadıysanız “TEST” Sistem Otomatik “EMAİL“İnize
Seçtiğiniz Dosya Şekline Göre “M3U URL” Linkini Gönderecektir. |
Maximun 3 Saat ile Sınırlıdır. Tekrar Edıyorum Whatsaptan Alan Kişilere “TEST” 12 Saatliktir.
Derbilerde ” Test Yayın Yoktur”. Onun Dısında İstediğiniz vakit Alınabilir ” Lüfen ısrarcı Olmayın.

Ücretsiz 3 Saatlik Otomatik iPTV Test, iPTV Deneme Almak İstermisin ?

Formumuza Doğru ``Email`` Doğru ``Ülke`` Doğru ``Güvenlik Kodu`` Giriniz. Her iP Adresine 1 Defadır. iP Adresleri Kayıt Edilmektedir ``Formlarda``. TEŞEKKÜRLER.

TIKLA TEST FORMUNA GİT !

Testi Kaybettım, Deneyemedım Gibi Tekrar tekrar bizlere yazmayınız. Herkesın Emaılıne Gıtmekte. Gitmedi , gelmedi. Olmadi gibi Bahaneler ile bizlere lütfen gelmeyiniz. “Formdan” Test Alamayan Kişiler Whatsaptan Yazıp Alabilirler.
PC ” De izlemek İçin : VLC Media PLayer
Telefon İçin : Gse Smart iptv Kullanabilirsiniz. 
Sitemizde Ikısınden nasıl izlenileceği Detaylı anlatımlarıda vardir. Lütfen Araştırıp Okuyunuz. Herşeyı Hazır beklemeyin Unutmayın Çok Yoğun Olmaktayız..
Formdan 3 Saatlik Test Almak İstemeyip Whatsaptan 12 Saatlik Test Almak İsteyenler
Whatsap Destek Hattımızdan Yazabilirler.
Test İsteyen Arkadaşlar =
Cenk= Whatsap Web (PC )
Cenk= Whatsap WEB( TEL )
Arkadaşımızın Whatsaplarına Yazarak Test Alabilirler. Her Kişiye Test 1 Defa verilecektir. Mevcut Müşterilerimiz Kendi Müşteri temsilcisinden Devam Edebilirler. Bir Müşteri Temsilcimize Ulaşamıyorsanız Diğerine Yazabilirsiniz Efendım..
Lütfen Rıca edıyorum. 1 Kez test ALAN Diğer numaradan almaya calısmasın Test verilen numaralar Not edılmekte efendım.
1 Kişiden test isteyınce diğerine yazmayınız. Cevap bekleyınız Ve küfürlü ve hakaret içerikli mesajlara cevap verilmeyecektir.
Sevgi ve saygı çerçevesinde Yardımcı olmak istiyoruz sizlerdende hassasıyetı beklıyoruz…

"iptvTR.net Otomatik Test Nasıl Alınır Video lu Anlatım."

Online IPTV Test, IPTV Deneme Yayını Almak

Canlı yayın, televizyon kanalları, film, dizi, belgesel ve benzeri şeyleri izlemek için özel olarak geliştirilen teknolojiye IPTV denir. IPTV, internet protokolü üzerinden görüntü ve ses aktarımı yaparak her türlü kanalın izlenmesine imkân veren bir servistir. Çocuk kanalları, spor kanalları, haber kanalları ve daha birçok kanalın yayınına ulaşmak için IPTV kullanılabilir. IPTV kullanabilmek için sitemizden her zaman hizmet alabiliyorsunuz. Uzun süreden beri bu işi yapıyoruz ve sağladığımız yüksek müşteri memnuniyeti ile kaliteli bir hizmet veriyoruz. Sizlere sitemiz aracılığı ile sunduğumuz paketler sayesinde istediğiniz süre boyunca IPTV izleyebilirsiniz. Aynı zamanda birbirinden farklı kanalları 7/24 canlı olarak izleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden herhangi bir IPTV paketi alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bununla birlikte hizmetimizi denemeniz için sizlere test yayını hakkı da veriyoruz. Kendinize uygun bir paketi satın almadan önce deneme yayını için bizimle iletişime geçebilir ve kısa süreliğine IPTV izleyebilirsiniz.

Test – Deneme Yayını Nedir?

Sitemizden sizlere verdiğimiz IPTV hizmeti pek çok özelliği ile oldukça kullanışlıdır. Ancak yine de müşterilerimizin güveni ve emin olmaları için onlara geçici ve ücretsiz hesaplar veriyoruz. Verdiğimiz bu hesaplar ile de kısa bir süre için IPTV izleyebiliyorsunuz. Buna da test – deneme yayını denir. Deneme yayını ile hizmetimizi test edebilir ve daha sonra satın alabilirsiniz.

Deneme Yayını Ne Kadar Süre Kullanılabilir?

Firmamız tarafından sunulan deneme yayınının belirli bir süresi vardır. Bu süre boyunca da istediğiniz yayını izleme imkanına sahip olursunuz. Test yayını almak için iki farklı yol sunuyoruz. Bunlardan birinde 12 saat boyunca IPTV’yi deneme hakkınız olur. Diğerinde ise 3 saat boyunca yayınlara erişim sağlayabilirsiniz.

Whatsapp Üzerinden Deneme Yayını Almak

Sitemizde bulunan numaralar aracılığı ile Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçtiğiniz numaradan bir deneme yayını hesabı talep edebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz size 1 defaya mahsus olmak üzere 12 saatlik bir test yayını imkânı sunar. Böylece hizmetimizi satın almaya karar vermeden önce kontrol edebilirsiniz.

Otomatik Deneme Yayını Almak

Sitemiz üzerinden IPTV deneme yayını almak çok basittir. Sizlerle verdiğimiz formu doldurarak bir deneme hesabı alabilirsiniz. Verilen formu e-mail adresiniz, yaşadığınız ülke ve güvenlik kodu bilgileri ile doldurmanız gerekir. Daha sonra otomatik olarak bir IPTV test hesabına sahip olabilirsiniz. Verdiğimiz bu hesabın kullanım süresi ise maksimum 3 saattir.

Deneyin Ve Hizmetlerimizden Yararlanın

Sitemizde sizlere IPTV satışı yaparak profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Verdiğimiz hizmeti önce deneme hakkı sunarız. Böylece güvenilir olduğumuzu gösteriyoruz. Hemen yayınları deneyebilir ve kendinize en uygun paketi satın alarak IPTV hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Her türlü sorunuzu cevaplamak ve size yardımcı olmak için teknik destek ekibimizle hizmet veriyoruz.

Comments

 1. Test alalım

 2. Test yayını almak istiyorum

 3. Slm kolay gelsin test alabilirmiyim M3e link

 4. Taner Yıldız : Mart 1, 2022 at 11:10 pm

  Merhaba test yayını alabilirmiyim Android telefon M3 linki yeterli

 5. merhaba test yayın almak istiyorum

 6. Merhaba test yayını alabilirmiyim

 7. test yayını alabilirmiyim

 8. Merhaba otomatik Test almak istiyorum

 9. merhaba satin almadan once test yayini alabilirmiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir