iptv Paketleri, iptv Abonelik Seçenekleri ve Vip iptv Paketleri.

Popular

İPTV 12 AYLIK PAKET

 • Canlı Kanallar
 • Vod Kanallar
 • Dizi Kanalları
 • Türkiye " De Geçerli Paket Olan Fiyatıdır.

750TL/ 40 EURO

HEMEN AL
Popular

İPTV 24 AYLIK PAKET

 • Canlı Kanallar
 • Vod Kanallar
 • Dizi Kanalları
 • Türkiye " De Geçerli Paket Olan Fiyatıdır.

1500TL/ 70 EURO

HEMEN AL
Popular

İPTV 6 AYLIK PAKET

 • Canlı Kanallar
 • Vod Kanallar
 • Dizi Kanalları
 • Türkiye " De Geçerli Paket Olan Fiyatıdır.

450TL/ 25 EURO

HEMEN AL

İptv server, İptv HD server, HD iptv

İptv server, İptv HD server, HD iptv

iPTV Kanal Listesi Düzenleme M3U Editleme Resimli | iPTVTR.net

Lütfen Ödeme Yaptıktan SOnra Canlı Destek Hattımıza veya Whatsap Destek Hattımıza Yazın. İşlemlerinizin hızlı ve sorunsuz ilerlemeniz için bu dediklerımızı uygulayın Lütfen. PC için = VLC Media Player , Telefon ve Tablet İçin = Gse İPTV kurulu olması gerekmektedir. TV İÇİN Lg veya Samsung veya Sony Smart TV Olması Gerekmektedir .. ( Smart iptv Uygulaması İle ) Philips TV için ( SS İPTV ) Uygulaması Kurulu Olmak Zorundadır . Bu dediklerımızın Arkasından Teknık Destek Talep Edebılırsınız gerekli Prgoramları indirdikten SOnra ANlayışınız İçin Teşekkür ederiz..

Test İsteyen Arkadaşlar =
Cenk= Whatsap Web (PC )
Cenk= Whatsap WEB( TEL )
 
Arkadaşımızın Whatsaplarına Yazarak Test Alabilirler. Her Kişiye Test 1 Defa verilecektir. Mevcut Müşterilerimiz Kendi Müşteri temsilcisinden Devam Edebilirler. Bir Müşteri Temsilcimize Ulaşamıyorsanız Diğerine Yazabilirsiniz Efendım..
Lütfen Rıca edıyorum. 1 Kez test ALAN Diğer numaradan almaya calısmasın Test verilen numaralar Not edılmekte efendım.
1 Kişiden test isteyınce diğerine yazmayınız. Cevap bekleyınız Ve küfürlü ve hakaret içerikli mesajlara cevap verilmeyecektir.
Sevgi ve saygı çerçevesinde Yardımcı olmak istiyoruz sizlerdende hassasıyetı beklıyoruz…

İPTV Paketleri İPTV Satış Paketleri

Genel olarak bakıldığında insanlar tarafından tercih edilen tv satış paketleri arasında İp Tv satış paketlerinin olduğunu söylemek mümkün. İp Tv ile izleyenlerin birçok lig maçını olarak ve kaliteli olarak izleme imkânı sunuyor. İnternet ağı üzerinden yayın yapan İp Tv’nin kaliteli ve donma problemi olmadan yayın içeriğini takip edebilmeleri için internet kalitesinin iyi seviyede olması istenmekte. İp Tv yayınlarını izleyiciler akıllı telefon, tablet ve bilgisayar üzerinden takip edebiliyor. İp tv satış paketleri; bir aylık, üç aylık, altı aylık, on iki aylık, yirmi dört aylık, otuz altı aylık ve sınırsız paket seçeneğinden müşteriler yararlanabiliyor.

İp Tv Deneme Sürümü Var mı?

İp Tv müşterilerine deneme sürümü vermekte. Deneme sürümünü kullanmak isteyen müşterilerin çağrı merkezi arayarak İp tv satış paketleri ile ilgili olarak bilgi alabiliyor. Deneme sürünü kullanarak İp Tv kanala içeriği, İp Tv yayınları hakkında müşterilerin deneme sürümü ile bilgi sahibi olmaları amaçlanır.  Deneme sürümünden memnun kalan kullanıcılar İp Tv satış paketlerden yararlanarak en uygun paket içeriğine sahip olma fırsatı ile karşı karşıya. Ancak İpTv deneme sürümünden müşterilerin sadece bir defa yararlanma hakkı olduğu için kullanıcıların bu sürümü kullanırken dikkat etmeleri tavsiye ediliyor.

İp Tv Bir Aylık Full Paket İçeriği

İp Tv kullanıcılarının hizmetine farklı paket seçenekleri sunmakta. Bu seçenekler arasında bir aylık full paket seçeneği de bulunuyor. Aylık 30 TL olan bir aylık full paket seçeneği ile kullanıcıların, bir aylık üyelik süresi, tüm İp Tv yayınlarını canlı olarak izleme fırsatı bulunuyor. Ayrıca paket içeriğini satın alan kişilere özel olarak İp Tv’nin Android telefonlar için, İphone telefonlar için ve bilgisayarlar için özel uygulamaları bünyesinde barındırmakta. Bir aylık full paket seçeneğinden yararlanan müşteriler yirmi dört saat canlı yayın, eş güdümlü bağlantı ve yabancı yayın yapan kanalların yayınlarını canlı olarak takip etme imkânına sahip.

İp Tv Sınırsız Full Paket İçeriği

İp Tv sınırsız paket seçeneği de kullanıcıların hizmetine sunulan paket içerikleri arasında yer almakta. Bu paket içeriğini satın alan kişilere sınırsız üyelik imkânı, cep telefonları ve bilgisayar üzerinden uygulamanın kullanılabilmesi gerekli uygulamalar, yayınların kesintisiz takip edilmesi ve eş güdümlü bağlantı seçeneklerinden yararlanma imkânı bulunuyor. Paket içeriğinin de fiyat olarak uygun olması İp Tv sınırsız full paket içeriğini müşteriler tarafından tercih etmelerini sağlar.

İp Tv Satış Paketleri Aynı İçeriğe mi Sahip?

Kullanıcılar tarafından en çok merak edilen konulardan bir de İp Tv satış paketlerini aynı içeriğe sahip olup olmadığıdır. İp Tv satış paketlerinin süre olarak farklılık göstermesine rağmen paket içeriklerinin aynı olduğunu söylemek mümkün. İp tv satı paketlerinin süreleri dışında satın alınan paket içeriğinin fiyatının da farklılık gösterdiği söylenebilir.

Comments

 1. Neden euro fiatları türk lirasına daha fazla bir senelik 180 lira şuanda 39 euro oluyor.siz 60 euro istiyorsunuz,Biz yurt dışında olduğumuz içinmi???
  Selamlar&Sevgiler

  • Selamlar Yurt dısındakı musterılerımızı Yurt Dısı Serverlere Aktardığımız için ve o serverlerın ucretıde euro olarak aktarıldığı için firmaya bu sekılde efendım.. Türkiyedeki Müşterilerimiz direk , TÜRK Sunucularında oldugu için ve ödemelerını TL yaptıgı için bu sekılde… Türk ve Yurt dısını ayırdık cunkı ve baya oldu bu olay olalı..

 2. Net2000 icin aktivasyon kodu satiliyormu almanya icin.
  Beinsports izleme imkani varmi?i iyi günler

 3. Yurtdışında oturan arkadaşlar ödeme yaparken sorun yaşıyor. Şehir ve telefon bölümünde. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

  • Selamlar SONTEKLİFTEN ödeme yaparken Telefonu turkıyedekı bır kişinin numarasını yazın tanıdıgınız ulaşableceğiniz. Adres cok önemli değil sallayabilirsiniz.

 4. cihaz satışınız var mi veya oneriniz

 5. Evimde IPTV cihazım var. Bu cihaz çalışırken diğer odada laptoptan başka program izlenebilir mi ?

 6. Samsung smart tv de izlemek için aylık paket ücretinin üzerine SETiPTV uygulaması için ödememiz gereken ilave bir ücret var mı?

 7. 6 aylık ıptv üyeliğı almak istiyorum cihazım mutanthd60 4k uydu receiver kullanmaktayım

  fiat ve akbank iban no gerekli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir