Gse Smart iptv Xtream Codec Api Girmek Videolu ve Yazılı Anlatım

Gse Smart iptv Xtream Codec Api Girmek Videolu ve Yazılı Anlatım

Gse iPTV Xtream Codec API Girmek

gse smart iptv


Android veya İphone Den GSE İPTV uygulamasını indirin.

Ardından Uygulamayı Açın, Xtream Codec Apı Bolumune girin.
+ İşAretine Basın M3U Seçin. Açılan Pencereye
Playlist adına : iptv
Diğer kutucuklarada size verdiğimiz bilgileri girip Ekelemeğe Basın.
Ardından Ekledıgınız uyelığe giriş Yapın.
Live Yazan Kategori bölümü canlı kanallar.
Vod Yazan Kategori bölümü ; Bizim attıgımız Filmler belgeseller vs Olur hepsı bu kadar.

Android İçin Gse Smart iPTV İndirmek İçin TIKLAYINIZ !!

APPLE İOPS İPHONE İçin İndirmek İçin TIKLAYINIZ !!

GsE Smart iptv Xtream Codec Api Girme Videolu

Gse IPTV Xtream Codec API Girmek

IPTV teknolojisi ile internet üzerinden kanalların yayınlarını, filmleri, dizileri, belgeselleri ve daha birçok programı izlemek mümkündür. IPTV, internet protokolü aracılığı ile yayınlarını görüntü ve seslerini online platforma aktaran bir servis olarak tanımlanabilir. Bu servis birçok farklı cihazda kullanıma uygundur. Bu sayede de oldukça fazla tercih edilir. Firmamız tarafından ise sizlere IPTV hizmeti verilerek bu hizmetten yararlanabilme imkânı sunuluyor. Bizden alacağınız hizmetler doğrultusunda rahat bir şekilde IPTV izleyebilirsiniz.

IPTV izleyebileceğiniz cihazlar arasında Android ve IOS işletim sistemine sahip olan telefon, tablet gibi cihazlar da yer alır. Sizlere sunmuş olduğumuz paketlerden herhangi birini satın almanız ve bununla birlikte gereken uygulamaları yüklemeniz halinde Android veya Iphone telefonlarınızdan IPTV izleyebilirsiniz. Aynı zamanda Android ve IOS tabletler de IPTV izlemeye müsaittir. Gse Smart uygulamasını indirerek siz de hemen bu hizmetimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek ve Xtream Codec API girmektir.

Xtream Codec API Nasıl Girilir?

Sitemizden istediğiniz paketi aldıktan sonra Android veya IOS cihazdan IPTV izlemek için Gse Smart uygulamasını indirmeniz gerekir. Uygulamayı indirdikten sonra açarak Xtream Codec API yazan bölüme giriş yapmanız ve + işaretine basarak M3U’yu seçmeniz gerekiyor. Sonra ise playlist ismi olarak IPTV, diğer alanlara ise sizlere vermiş olduğumuz bilgileri yazmalısınız. Daha sonra ekle kısmına basıp üyeliğiniz ile IPTV kullanabilirsiniz.

API Alanına Girilecek Bilgileri Nasıl Alabilirsiniz?

Gse Smart uygulamasının API alanına girilmesi gereken bilgiler firmamız tarafından sizlere verilir. Bunun için ilk olarak bir IPTV aboneliği satın almanız gerekir. Daha sonra bizimle iletişime geçerek istediğiniz bütün bilgilere sahip olur olabilirsiniz. Temsilcilerimiz IPTV izlemeniz için gereken üyelik bilgilerini size verir.

Gse Smart IPTV Uygulamasını Nereden İndirebilirsiniz?

Android ve IOS cihazlardan IPTV izleyebilmeniz için gereken Gse Smart uygulamasını sitemizde sizlere vermiş olduğumuz linkler aracılığı ile indirebilirsiniz. Aynı zamanda cihazlarınızda bulunan uygulama marketlerinden de bu uygulamayı indirmeniz mümkündür. Uygulamayı indirerek siz de hizmetlerimizden gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz.

Gse Smart İle Neleri İzleyebilirsiniz?

Sizlere sunduğumuz Gse Smart uygulaması ve IPTV hizmeti ile canlı kanallara erişim sağlayabilirsiniz. Uygulamada yer alan Live kategorisi canlı kanalları kapsar. Aynı zamanda da VOD bölümünde film ve dizilere ulaşabilirsiniz. Sitemizde vermiş olduğumuz hizmet doğrultusunda sizlerin rahat bir şekilde IPTV izleyebilmenize imkân veriyoruz.

Android ve IOS Cihazlarda IPTV Hizmeti

Firmamız tarafından hem Android hem de IOS cihazlar için sunulan Gse Smart uygulaması sayesinde telefon ve tablet gibi cihazları televizyon izlemek için kullanabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek kendinize uygun bir IPTV paketi belirleyebilir ve bu paket ile istediğiniz cihazda film, dizi, canlı yayın izleme imkânına sahip olursunuz. Güvenilir IPTV için bizi tercih edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir