Next 200 HD iPTV XPanel Kurulumu Detaylı Anlatımı ipTvSatislari

Next 2000 HD cihazınıza iptv yükleme işlemi X PANEL üzerinden yapılmaktadır. Next 2000 HD iptv uyumlu uydu alıcınızın kumandası üzerinden menü tuşuna basınız ve ardından uygulamalar menüsüne giriş yapınız. Uygulamalar menüsünde yer alan X PANEL’i açınız.
X PANEL üzerinde;
MENU – Panel Ayarları
M+ – Ana Giriş
SAT – Kategori Listesi
IPTV – XPanel Listesi gibi kısımları göreceksiniz. Buradan MENU (Panel Ayarları) tuşuna basınız. Ekranda Xtream Panel Ayarları adı altında yeni bir pencere açılacaktır. Burada istenilen iptv URL, Port, Kullanıcı Adı, Şifre bilgilerini satın alma işlemi sonrasında mail adresinize gönderdiğimiz şekilde cihazınıza giriniz ve kaydediniz. Kayıt işleminden kısa bir süre sonra iptv kanal listesi cihazınıza otomatik olarak yüklenecektir. Yükleme işleminin hemen ardından yayınları izlemeye başlayabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
Next 2000 HD iptv uyumlu uydu alıcısına server bilgileri ile (URL, Port, Kullanıcı Adı, Şifre) iptv yükleme yapıldığından dolayı ilk başta cihaza 1 defa kurulum yapmak yeterlidir. Kanal listesinde herhangi bir güncelleme (yeni kanal eklenmesi vb.) olduğunda cihaz güncellemeleri otomatik olarak alacaktır.
X PANEL Tuş Fonksiyonları;
MENU – Xtream Panel Ayarları (IPTV Kurulum) menüsünü açmaktadır.
M+ – X PANEL Ana giriş menüsünü açmaktadır.
SAT – Kurulum işlemlerini tamamladıktan sonra iptv kanallarını kategorilenmiş bir şekilde (Türkiye Kanalları, Almanya Kanalları gibi) görmenizi sağlar.
IPTV – Cihazınızda 1’den fazla iptv eklemesi yaptıysanız, bu tuş aracılığı ile geçiş yapabilirsiniz.

Next 2000 HD Xtream TV IPTV Ayarları Ve Kurulumu

IPTV, yüzlerce kanala ulaşabilmeyi sağlayan çok kullanışlı bir servistir. Bu servis sayesinde birçok farklı kanal yayınını izlemek ve kesintisiz Tv izleme imkânına sahip olmak mümkündür. IPTV hizmeti veren bir web sitesi ya da firma olarak Next 2000 cihazları için de bu hizmetten yararlanma imkânı veriyoruz. Next 2000 HD cihazınıza IPTV kurulumu yaparak siz de istediğiniz film, dizi, belgesel ve maçları kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz.

Next 2000 HD Cihazına IPTV Yükleme İşlemi

Sizlere IPTV hizmeti veren firmamız, bu hizmeti birbirinden farklı cihazla için verir. Bu sayede de herkes sahip olduğu cihazdan IPTV izleyebilir. Sizlere IPTV izleme imkânı sunduğumuz cihazlardan biri de Next 2000 HD oluyor. Bu cihaza gerekli kurulum ve ayarlamaları yaptıktan sonra yüksek kaliteli yayınları 7/24 izleyebilirsiniz. Kurulum ve ayarlama ile ilgili her konuda teknik destek ekibimiz sizlere yardımcı olur. Bu cihaza IPTV yükleme işlemi için X Panel kullanmak gerekir. X Panel üzerinden yükleme yapılarak IPTV kullanımına imkân verilir.

X Panele Nasıl Girilir?

Next 2000 HD cihazınıza IPTV yüklemek için ilk olarak cihazın X Panel bölümüne gelin. Kurulum için teknik destek ekibimiz size her detayı verecektir. X Paneli açmak için cihazın kumandasından menü tuşuna basmak ve daha sonra açılan ekrandan uygulamalar menüsünü seçmek gerekir. Uygulamalar menüsünden X Paneli seçerek kuruluma başlayabilirsiniz. Firmamız bu konuda sizlere adım adım destek olur. Böylece sorunsuz bir kurulum yapılır.

X Panelde Ne Yapmalısınız?

X Panele giriş yaparak kuruluma başlanır. Buraya girdikten sonra panel ayarlarını seçmeniz gerekir. Daha sonra ise Xtream Panel sayfası açılır. Buraya URL, Port, kullanıcı adı ve şifre bilgilerini girmek ve kayıt işlemi yapmak gereklidir. Daha sonra hizmetimizden yararlanarak yayınlara ulaşabilirsiniz.

Giriş Bilgilerini Nasıl Alırsınız?

Next 2000 HD cihazınıza giriş yapmak için gerekli olan bilgileri sitemizden alırsınız. Sitemizden dilediğiniz paketi satın alarak bu bilgilere sahip olursunuz. Satın alma işlemi sonrasında bütün giriş bilgileri personellerimiz tarafından mail adresinize yollanır. Bu bilgiler ile kurulumu tamamlayabilir ve IPTV izlemeye başlayabilirsiniz.

Kurulum Sonrası Kanallar Nasıl Yüklenir?

Firmamız tarafından sizlere mail atılan bilgiler ile kurulumu tamamladıktan sonra bütün kanallar otomatik olarak yüklenir. Kısa süre içinde istediğiniz kanallara erişim sağlarsınız. Bütün kanallar HD kalitede tarafımızca sizlere sunulur.

Profesyonel Hizmet Anlayışımız

Sitemiz aracılığı ile sizlere vermiş olduğumuz hizmette tamamen profesyonel bir çalışma anlayışı gösteriyoruz. Bu sayede de her konuda sizlere yardımcı oluyoruz. Kurulum ve ayar işlemeleri ya da sorun çözümleri için bizimle daima iletişime geçebilirsiniz. Next 2000 HD cihazınızdan IPTV hizmetimiz ile yüksek görüntü kalitesinde istediğiniz yayınları her zaman izleyebilirsiniz. IPTV için bizi tercih edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir