Smart iptv Uygulaması Kurulumu Anlatımı ( M3U ) Yüklemek

Smart iptv Uygulaması Kurulumu Anlatımı ( M3U ) Yüklemek

Smart iptv Uygulaması Kurulumu Anlatımı ( M3U ) Yüklemek

Anlatım: Arkadaşlar Smart iptv Uygulaması , LG , Samsung , Philips Android tv , Sony Smart tv  ve Bazı Android Set top box Cihazlarda Vardır. Uygulamayı Indırıyoruz. Ekranda Kocaman MAC : Kodu yazıcak Aralarında İki Nokta olan. O Sızın TV NIZIN KODU oluyor. O Kodu Bir Yere Not Alın O Kod İşimize Yaracak.
Aşağıdaki Yükleme Yerinde Mac Yazan Yere bu Not Aldıgınız Mac Numrasını Yazıcaksınız.
Ama İlk Önce En alttaki Delete Playlist bolumune Yazın ki Icerıdekı Listeyı sılelım Onu Sılın ıLk once.
Sağ Altta Ben Bot Değilimi Yapmayı Unutmayın . O nu Yapmadan Atamazsınız.
Ardından Mac Bolumune TV NIZIN MAC INI Yazın : Sonra Karsısında URL OLUCAK O KISMA Size verdiğimiz M3U veya Http Linkini Yazınız.
File Bolumune Bısı Yapmanıza Gerek yok Ellemeyin. Mac ve Url Lerı gırdıysenız Send Butonuna Basın Sağ Altta İşlem Başarılı Yazıcak Dosya atıldı Şeklınde bir uyarı verır. TV NIZIN FİŞİNİ ÇEKİP TAKIN LİSTE GELİCEK HEPSI BU KADAR. Lütfen Bızlere Sormadan İlk Önce kendınız deneyın Bılgı Sahıbı olun.

  • smart iptv
  • smart iptv m3u
  • smart iptv m3u yükleme
  • smart iptv iptv
  • smart iptv izle
  • smart iptv indir

  • smart iptv seyret
  • smart iptv yükle

Smart İptv Uygulaması Kurulumu Anlatımı

Yenilenen ve değişen teknolojiye ayak uydurmak isteyenler smart özelliğine sahip televizyonları tercih ediyor. Smart tv özellikle telefon ile televizyon arasında bağlantı kurulmasından tutunda televizyona uygulama indirerek istediğimiz uygulamayı televizyonda kullanma imkanına kadar birçok imkan sunuyor. Siz de evinizde smart TV kullanıyorsanız, istediğiniz uygulamayı kolayca indirerek televizyonda kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu uygulamalarda biri olan iptv uygulaması için siz de sunmuş olduğumuz son güncel uygulamayı televizyonunuza indirirken şu adımları takip ederek kalayca televizyonuna indirebilirsiniz.

Smart İptv Uygulaması Kurulumu

Kullanmış olduğunuz televizyon markası ne olursa olsun, mutlaka smart tv özelliğine sahip olması gerekir. Eğer kullanmış olduğunuz televizyon smart tv özelliğine sahipse siz de iptv uygulamasını televizyona indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunu nasıl yapabileceğinizi merak ediyorsanız, şu adımları takip ederek kolayca televizyonunuza uygulamayı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. LG, Philips, Samsung, Sony gibi birçok televizyonda siz de iptv uygulamasını indirerek 7/24 kullanmaya başlayabilirsiniz.

Öncelikle uygulamayı indirme ekranına gelerek indir demeniz gerekiyor. Kısa süre içersinde televizyona inecek uygulama da ekrana MAC kodu gelecek. Bu kodu mutlaka not almalısınız ve kodu kullanarak uygulamayı indirdikten sonra kurulumu tamamlıyorsunuz. MAC kodu aralarında iki nokta olan bir kod olup, mutlaka bu kodu bir yere not almalısınız. Web sitemizden indirme adımlarını takip ederek siz de kolayca uygulamayı televizyonunuza indirerek iptv kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yükleme Alanında Bu Adımlara Dikkat Edin

Yükleme alanında MAC yazan yere bu not aldığınız bu numarayı yazacaksınız. Ancak ilk olarak en altta yer alan Delete Playlist alanına gelerek yazmalısınız. Burada yer alan listeyi silerek ilk olarak bu numarayı bu alana yazmanız gerekiyor. Sağ alt kısmında yer alan Bot değilimi yapmalısınız, aksi takdirde bunu yapmazsanız atamazsınız. Karşınıza gelecek olan URL alanına size vermiş olduğumuz M3U veya Http linkini girmeniz gerekiyor. File alanı boş kalabilir bu alanı boş geçmenizin olumsuz ya da zararı olmayacaktır. Mac ve Url alanlarını doldurduktan sonra yapmanız gereken Send Butonuna basmak olacaktır. Bunu yaptıktan sonra ise sağ altta İşlem Başarılı yazacaktır. Bu adımları belirttiğimiz şekilde gerçekleştirerek siz de televizyonunuzda iptv uygulamasını sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

Sorunlara Hızlı Ve Pratik Çözümler Sunuyoruz

Kurumsal ve hızlı hizmet sunmak için titizlikle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Smart tv ile siz de evinizde iptv hizmetini kullanabilir, günümüz teknolojisine ayak uydurarak internet üzerinden televizyon izlemenin keyfine varabilirsiniz. Son dönemlerde ülkemizde de giderek yaygınlaşan iptv hizmeti dünyanın birçok noktasında kullanılmaktadır. Bu çerçevede siz de yeni nesil özelliklere sahip smart tv özelliğini kullanarak yeni nesil iptv hizmetimizden yararlanarak evinizde bu keyfi doyasıya yaşayabilirsiniz. Kurulumu kolay olan hizmetimizden yararlanmak isterken sorunla karşılaştırsanız, çağrı merkezimizi arkadaşlarımıza ulaşarak kısa sürede sorunlara çözüm bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir