iptv Server 6 AYLIK Full HD VİP iPTV Abonelik Paketi Satın AL

iptv Server 6 AYLIK Full HD VİP iPTV Abonelik Paketi Satın AL

iptv web tv iptvtr

IPTV Serverımız ( 6AYLIK ) Paketidir
Serverımızı Tüm İşletim Sistemlerinde çalıştırabilirsiniz..
IOS = IP TELEVİSİON Uygulaması ,Gse Smart IPTV ( APPLE STORE )
Android = Xtream Codec ,Gse Smart IPTV ( Play Store ) veya” İPTV RED “
Windows İşletim Sistemleri = VLC & SimpleTV & POT PLayer
Linux İşletim Sistemleri = MPlayer
Enigma 2 = Dreambox 500HD(800HD)vs , Gigablue , Vu SOLO vs vs
SmarT İPTV = Lg veya Samsung veya Sony Smart tv ( Smart iptv )
Sunucularımız 10 / 3 Gbit Garanti Hat sağlamaktadır , bu
nun Faydası size sorunsuz ve donmasız yayın olarak dönmektedir…Bilgilendirme = IPTV Hızmetlerimiz için ; 6 Mbit internet yetmektedir. ( Kotayı Aşan Müşterilerimiz Donma Sorunu Yaşarlar.. ) Kotanızı mantıklı kullanmanızı dileriz…
Diğer servercıler gibi Sorunsuz Hizmet demek yerine size doğruları söyleyerek ( SORUNSUZ ) Hizmet verebiliriz… Anlayışınız için Teşekkürler..
Sipariş geçerken , 1AYLIK oldugunu bilgilendirin Chattan veya Whatsap iletişim menüsünden.
Dikkat !!! =
1 = Bir Kez Test verilmiş Kişiye tekrar test verilmiyor…
2 = Herkesin İP Adresleri kayıt altına alınıyor , tekrar tekrar aynı kısıler test istemesin diye.
3 = Test verip almayan kişilerin sistemden IP Adresı banlanıyor , böylelikle beleşçilere engel oluyoruz.
4 = Aynı TELEFON Numarasına  tekrar tekrar test isteyenlere göndermıyoruz. Kısacası HERKESE 1 DEFA.
Sistemlerimiz Xtream Codecs Panelleri Altında Hizmet vermektedir…

İPTV 6 AYLIK PAKET

450TL/6 AYLIK

 • 6 AYLIK İPTV PAKETİ & Web TV Paketi
Ürünü Aldıktan Sonra Lütfen Canlı Chatten Veya Whatsaptan Bizimle İletişime Geçiniz. İyi Seyirler…

IPTV Server 6 Aylık Paket

IPTV, internet protokolü aracılığı ile yayın yapan bir servistir. Bu servisi sizlere sunuyoruz ve IPTV paketleri ile istediğiniz kanalları izleyebilmenizi sağlıyoruz. Sahip olduğumuz IPTV server ile birçok farklı kanal yayınını her yerden izlemenize imkan veriyoruz. IPTV satış firması olarak hem kaliteli hem de hızlı bir hizmet veriyoruz. Böylece internetten televizyon izlemek oldukça basit bir hale geliyor. Verdiğimiz hizmet kapsamında alabileceğiniz farklı paketler bulunuyor. Bunlardan biri de 6 aylık IPTV server paketidir. Bu paket ile tam 6 ay boyunca dilediğiniz dizi, film, spor müsabakası, program ve benzeri yayını izleyebilirsiniz.

IPTV Server Hangi İşletim Sistemlerinde Çalışır?

Profesyonel bir şekilde IPTV satış hizmeti veriyoruz ve bu hizmet doğrultusunda sunduğumuz 6 aylık server paketimiz bütün işletim sistemlerinde çalışır. Bu sayede de herkes hizmetlerimizden yararlanabilir ve IPTV kullanımı yapabilir. IOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda IP Television ve Gse Smart IPTV uygulamaları ile rahat bir şekilde her yayını izleyebilirsiniz. Android cihazlarda ise Gse Smart IPTV, Xtream Codec ve IPTV Red uygulamalarını kullanabilirsiniz. Verdiğimiz IPTV server paketini bütün bu uygulamalar ile kullanmanız mümkündür. Windows işletim sisteminde VLC, Simple Tv, Pot Player aracılığıyla IPTV izleme imkânınız bulunuyor. Bu sayede birçok cihazdan IPTV izleme imkânı sunarak sizlere hizmet veriyoruz. Linux için ise MPlayer ile izlenir. LG, Samsung ve Sony Smart Tv modelleri de IPTV izlemek için uygundur. Sizlere verdiğimiz bu 6 aylık server paketi ile her zaman ve her yerden IPTV izlemeniz mümkündür.

Yayın Donar Mı?

Firmamız tarafından satışı yapılan paketler ile IPTV izleyebilirsiniz. 6 aylık IPTV server paketi en fazla tercih edilen paketlerimiz arasında yer alır. 6 mbit ve üstü internet hızına sahip olan herkes kesintisiz ve donmadan yayın izleyebilir. 10/3 gbit garanti hat sağlayan sunucularımız ile kaliteli yayınlar izlemenizi sağlıyoruz.

Başlamadan Önce Test Edebilirsiniz

Sunmuş olduğumuz 6 aylık IPTV server paketini satın almadan ince bir kere deneme hesabı alma hakkınız bulunuyor. Sitemiz yetkilileri ile iletişime geçerek kısa süreli bir deneme hesabı alabilir ve sunduğumuz bu paketin kalitesini kendiniz görebilirsiniz. Böylece ilk olarak ne aldığınızı tamamen bilirsiniz.

Hesaba Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

İnternet sitemiz üzerinden 6 aylık IPTV server sahibi olabilirsiniz. Satın alma işlemi internet sitemizden yapılır. Satın aldıktan sonra siteden veya Whatsapp kullanarak bizimle bağlantıya geçmeniz gerekir. Personellerimiz ile hemen iletişime geçebilir ve kullanıcı adı ile şifre bilgisi alabilirsiniz.

Nasıl İzlemeye Başlarsınız?

Satın alma işlemini yaptıktan sonra personellerimiz ile bağlantı kurduğunuz takdirde hem kullanıcı bilgilerini alırsınız hem de IPTV izlemek için gereken şeyleri öğrenirsiniz. İndirmeniz gereken uygulamalar tarafımızca sizlere söylenir. Kaliteli ve kurumsal bir IPTV hizmeti almak için bizi tercih edebilirsiniz.

Comments

 1. Selahattin kinik : Şubat 5, 2020 at 3:06 pm

  Bende Atlanta linux ip TV var buna yukleyebiliyormusunuz? Yada internet üzerinden nasıl yükleyecek siniz?
  Tesekkurler

 2. İzzet Göksel : Ağustos 20, 2020 at 5:22 am

  Test yayın almak istiyorum.
  Cihazım _ Next Minix HD AMIGO

 3. Paketi aldıktan sonra direk m3u linkini veriyormusunuz yoksa WhatsAppdan iletişime geçmek zorunda mıyız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir