iPTV Yazılım Dosyaları iPTV İzlemek İçin Program Software

iPTV Yazılım Dosyaları iPTV İzlemek İçin Program Software


iptv yazılım dosya


Bu Programlar Sizlere yardımcı olmak adına paylaşılmaktadır…

Çok YAKINDA Güncelleme olarak , daha farklı programlar paylaşılacaktır..
Vlc Media Player İndirme Linki  = Tıkla Indır
SimpleTV İndirme Linki = Tıkla Indır
Xtream Codecs ( Android ) = Tıkla İndir
İP Television ( IOS ) = Tıkla İndır
Redline Cihazlar İçin Hazır = Xtream Codecs Uygulaması çıkmıştır.
IPTV Destekli Cihazlarınızı Güncelleyin !!
GSE Smart İPTV ( İOS ) = Tıkla İndir
Gse Smart İPTV ( Android ) = Tıkla İndir
 Red İPTV Android :  Tıkla İndir
 İPTV RED ( ESKİ APK )  Android :  Tıkla İndir
Programlar daha oldukça eklenecek ve güncellenecektir..
iyi seyirler dileriz !!

IPTV Dosyaları

IPTV, internet aracılığı ile çeşitli kanalları izleme imkânı veren bir tür servistir. Bu servisten yararlanmak için belirli bir hesaba sahip olmak gerekir. Firmamız tarafından IPTV hizmeti sunuluyor ve bu hizmet ile online televizyon izlemeniz mümkün oluyor. Sunduğumuz hizmetler kapsamında pek çok farklı abonelik paketi alınabilir. Aynı zamanda IPTV, tek bir cihaza bağlı da değildir. Birçok farklı cihaz ve işletim sisteminde IPTV kullanımı mümkündür. Bu sayede her yerden istediğiniz yayınlara ulaşmanızda rol oynuyoruz. Sizlere sunduğumuz IPTV hizmetini kullanabilmeniz için bazı dosyalara ihtiyacınız olur. Daha doğrusu çeşitli uygulamaları indirmeniz gerekir. IPTV izleyeceğiniz cihaza bağlı olarak kullanacağınız uygulama da değişebilir. Firmamız bu konuda sizlere yardımcı olur ve hem kurulumda hem IPTV’ye girişte yapmanız gerekenleri anlatır. Bizimle iletişime geçerek ya da sitemizi inceleyerek IPTV izlemek için yüklemeniz gereken uygulama ve programları görebilirsiniz.

Android İçin Hangi IPTV Uygulamaları Gerekir?

IPTV izleyebilmeniz için gerekli uygulamalar birbirinden farklı olabilir. Firmamız tarafından yayınlanan uygulamalar ile istediğiniz gibi IPTV izleyebilirsiniz. Herhangi bir android cihazdan izlemek oldukça fazla tercih edilir. Android cihazda IPTV izleyebilmek için Xtream Codecs uygulaması kullanılabilir. Bununla birlikte Red IPTV ve Gse Smart IPTV de Android cihazlar için kullanılan uygulamalar arasındadır. Bizden satın aldığınız IPTV paketleri ile Tv izleme keyfi yaşayabilirsiniz.

IOS Cihazlardan Nasıl IPTV İzleyebilirsiniz?

Firmamız, IPTV hizmeti verirken her zaman sizlere gerekli kullanma talimatlarını anlatır. IPTV’ye giriş yaptıktan sonra uygulama içinden istediğiniz bir kanalı seçebilirsiniz. IOS cihazlarda kullanabilmeniz için de GSE Smart IPTV ve IP Television programları ile IOS cihazları da IPTV kullanmak için uygun olur. Iphone sahibi iseniz bizimle İletişime geçerek nasıl IPTV kullanımı yapacağınızı hemen öğrenebilirsiniz.

Bilgisayardan IPTV İzlemek İçin Hangi Program Gerekir?

Bilgisayar sahipleri için IPTV kullanımı yapmak çok basit bir olaydır. Bilgisayardan IPTV izlemek için yapmanız gereken şey, VLC Media Player programını indirmek ve kurmaktır. Daha sonra da firmamızdan almış olduğunuz hesap ile giriş yaparak istediğiniz film ya da diziyi izleyebilirsiniz.

Smart TV Ve Redline Cihazlar İçin Gereken Programlar

IPTV, bazı Smart Tv modellerinde de çalışır. Bunun için SimpleTV programı gereklidir. Bu program ile firmamız tarafından Smart Tv’de IPTV izleme imkânı sunuluyor. Aynı zamanda Redline cihazlar için de Xtream Codecs kullanımı yapılabilir. Firmamızdan hizmet alarak birbirinden farklı cihazlarda IPTV izleyebilirsiniz.

Her Cihaza Uygun Programlar

IPTV satışı yapan bir firma olarak müşterilerimiz ile birebir ilgileniyoruz. Her cihaza uygun programlar ile IPTV’nin kesintisiz bir şekilde izlenmesi de firmamız tarafından verilen hizmetler arasında yer alır. Sitede her cihaz için gerekli olan programların indirme linkleri yer alır. IPTV konusunda bizden hizmet alabilir ve kaliteli bir deneyim yaşayabilirsiniz.