STB Emu Uygulaması Portal URL Girmek Videolu Anlatım

STB Emu Uygulaması Portal URL Girmek Videolu Anlatım

stb emu iptvSTB EMU Uygulaması Tüm Android Marketlerde Mevcut. Pro ve Free Olarak 2 Versiyonu MEVCUT. İster Pro Olanı ındırın Reklamsız Versıyon ve bir kaç artı ozellık mevcut. İster Free Reklamlı versıyonu İndiriniz.
STB EMU İNdirme Linki : TIKLA INDIR !
  • STB EMU Öncelikle Play Storden İndiriyoruz.
  • Sol Üstteki Menu İşaretine Basınız.
  • Change Profile Data Basınız.
  • Stb Configration Basınız.
  • Mac Adres Yazan Kısmı Server Sağlayıcınıza Verin Panele Eklesin.
  • Ardından Server Sağlayıcı Size Portal Url verecek.
  • Portal Url Yi Portal Settings Olan Kısma : Portal URL Yazan Yere Giriniz
  • Stb Configrationdan STM Model mag 256 Seçiniz.
  • Ardından menuden Reload Portal Yapın Portal Yüklenip Kanallar gelecektir.
Teşekkürler
Anlatım birebir doğru Denenmiştir. Okuyarak Yapamayan Arkadaşlara Özel Videolu Gösterimimizde Aşağıdadir.
iptvTR.net Ailesi Çok büyük bir ailedir. SİZ MÜŞTERİLERİMİZE EN İYİ ÖZENİ GÖSTERMEKTEYİZ.Aramıza Yenı Katılan Arkadaşlarıda Bekleriz Her daim.
Mag Cihazı OLan Arkadaşlarda StALKER portal Geldıgı İçin Onlar Hakkında Bilgiyide
Bu Linke TIKLAYARAK ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.

" Stb EMU Free Portal URL Girme Videolu Anlatım "

Stb Emu Portal Url Girmek

Stb Emu tüm Android marketlerde mevcut bir programdır. Uygulamanın pro ve free olarak iki farklı versiyonu bulunur. Pro versiyonu reklamsızdır ve artı özellikleri de barındırır. Free versiyonunda reklamlı olan bir uygulamadır. Stb Emu Portal Url girmek için öncelikle Android marketten Stb Emu uygulamasını indirmeniz gerekir. Firmamız ayrıcalıklarından faydalanarak programı indirip kurmanız oldukça hızlı ve güvenli olacaktır. İnterneti kullanarak istediğiniz zaman istediğiniz yayını kesintisiz ve sorunsuz izleyebilmek için firmamızdan kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Stb Emu Portal Url Nasıl Girilir?

 Stb Emu indirmek için Android markete giriş yapmalısınız. Play Store’den sol üstteki menü işaretine tıklayınız. Sonra Change profile data basınız. Stb Configration basıp sonrasında Mac adres yazan kısmı server sağlayıcınıza verip panele eklemesini sağlayınız. Server sağlayıcı size Portal Url verecektir. Bu Url’yi Portal Settings olan kısma yani Portal Url yazan kısma giriniz. Stb Configrationdan STM model Mac 256 seçmelisiniz. Sonrasında menüden Reload Portal yaptığınızda Portal yüklenecek ve kanallar gelecektir.

Mag Stb Stalker Server Portal Url Girmek

 Mag server cihazlarda Stb kurulumu ve kullanımı Android cihazlardan biraz daha farklı olup yalnızca Mag cihazlarda kullanılabilir. Tv ya da tabletlerde kullanılamaz. Mag Portal için herhangi bir kurulum bilgisine ya da ayrıntısına ihtiyacınız olmaz. Cihazınızın altında bulunan MAC adresini bize vermeniz yeterli olur. Tüm kanalları ve uygulamaları cihazınızın sistemi kurar ve kullanımınıza sunar. Firmamızdan temin edeceğiniz hizmet ile Mag cihazınızda hızlı ve kesintisiz bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Güvenli Stb Emu Portal Url Hizmeti

Firmamız müşteri memnuniyeti prensibi ile sizlere en güvenli Stb Emu Portal Url hizmeti verir. Ekibimiz 7/24 istediğiniz zaman istediğiniz yayını izleyebilmeniz için sorunsuz ve kesintisiz hizmet vermektedir. Stb Emu Portal Url girişiniz ve kullanımınız hususunda istediğiniz zaman firmamızdan her türlü sorunuz için hızlı ve kurumsal cevaplar alarak kesintisiz kullanım sağlayabilirsiniz. Anlayamadığınız ya da çözüm bulamadığınız her konuda ekibimiz her an hizmetinizdedir. Kurulum ve kullanım aşamalarınızda sağladığımız destek ile müşterilerimize en güvenli hizmeti sunuyoruz.

Test Sonrası Hizmet Anlayışımız

Müşterilerimizin memnuniyeti için sunduğumuz test hizmeti ile programı kullanmaya başlamadan önce bir defaya mahsus olmak üzere test uygulaması talep edebilirsiniz. Test olarak alacağınız programı deneyip memnun kalırsanız kullanmaya devam edebilirsiniz. Test sonrası kullanım hizmetimizi 1 ay, 6, 12 ya da 15 ay şeklinde paketler olarak sunuyoruz. Size uygun olan paketi seçip kurarak kullanabilirsiniz. Test kullanımı ile sunduğumuz deneme süresi size programın faydaları ve kullanım ayrıcalıkları konusunda fikir verecektir.

Sonrasında kullanım için en kaliteli ve güvenli hizmeti firmamızdan alabilirsiniz. Müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalması firmamız için en önemli kriter olduğundan her aşamada en hızlı ve güvenli hizmeti veriyoruz. Test ve sonrasında alacağınız tüm hizmetlere firma garantisi ile sahip olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir