Gse Smart iptv Uygulaması M3u Kurulumu ve İptv Girmek Anlatım

Gse Smart iptv Uygulaması M3u Kurulumu ve İptv Girmek Anlatım


gse smart iptv gse smart iptv

GSE Smart IPTV Kurulum (Video)
Birde Yazılı Şekilde Anlatalım. Apple Store veya Google Play Storeden GSE Smart IPTV Uygulamasını indiriyoruz. Uygulamayı açıyoruz.Uzaktan Oynatma Listelerine basıyoruz ardından Sağ Yukarıda  ( + ) Olarak işarete basıyoruz. Ardından M3U Olarak ekle seçeneğe tıklıyoruz , Playlist adını İPTV olarak giriyoruz. Aldıgınız M3U Linkini ALTTAKİ kutucuğa yapıştırıyoruz. Ardından ilerliyoruz hepsi bu kadar…
Bizim İPTV Sİstemlerimizde KATEGORİ ( ÖZELLİĞİ ) oldugu için , kategori şeklinde gözükecektir..
Örnek vermek gerekirse ; Ulusal Kanallar bi kategori altında. 
Film Kanalları Bir kategori altında.
Spor Kanalları bir kategori altında , böylelikle kanal kalabalığı pek yapmamaktadır..

 

GSE-Smart İPTV Kurulum

İnternettin yaygınlaşması ve birçok teknolojik cihazların çıkması ile insanlar artık istedikleri film ve dizileri de İPTV üzerinden izlemeyi tercih ediyorlar. Özellikle akıllı telefon ve tabletlerin hayatımıza girmesi ile birlikte birçok işimizi bunlarla yapmaya başladı. Özellikle televizyonları internette girebiliyor özellikte olması ise birçok kişini hayatına ayrı bir renk getirdi. Artık insanlar istedikleri diziyi programı internet üzerinden açıp, istediği saatte yeni izleme fırsatı buluyorlar. En önemlisi de özel programlar ile açılmayan yayınları bile açma imkânına sahiptirler.

GSE Smart İPTV Talep Formu

Akıllı televizyonlarınıza bu uygulamayı indirerek, hizmetlerinde sizde yararlanabilirsiniz. Yeni nesil programları elinizin altından takip emek istiyorsanız GSE Smart İPTV uygulamasını  özelliklerini baştan aşağı bilmeniz gerekir.  Uygulamayı kullanmak için firmamızla iletişime geçerek hizmet talep edebilirsiniz. Bunun için whatsapp numaramızdan firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

GSE Smart İp TV Kurulumu Nasıl Yapılır?

Uzman ekip kadromuz adresinize gelerek uygulamayı yer alan sanal marketlerden indirip, açıyor. Dilerseniz uygulamayı nasıl kullanıldığın da sizlere anlatıyoruz.  Uzaktan kumanda ile  açtığınız uygulamanın hemen sağ üst köşesinde yer alan artı (+) tıklanır.  Hemen akabinden  M3U seçeneğine  girilir ve playlist  ismini İPTV  olarak değiştirilir.  Aldığımızı M3U linkini de altta yer alan kutucuğa yapıştırarak uygulamayı kullanımınıza hazır ediyoruz firmamız bünyesinden alacağınız İPTV sistemleri kategori özelliği taşıdığından dolayı tüm kanallar kategori şeklinde görünecektir.

GSE Smart İPTV Listesi Ve Kodları

Arzu ettiğiniz kanalı GSE Smart İPTV sisteminden izlemek istediğiniz zaman internetten bu uygulamanın  desteklendiği  frekansları  kullanmanız gerekiyor. Bunu örnek ile anlatırsak, ulusal kanalları ayrı, film kanalları ayrı, spor kanalları ayrı yarışma programları ayrı kategori altında listeli olarak  görünür.  Bu  özelliği sayesinde uygulama göz yorucu ve arayıp da bulunmayan kanal kalabalığı bulunmaktadır. Hangi programı izleyecekseniz o kategoriye girerek aradığınızı bulabilirsiniz.  Ekranda  aralarında iki nokta olan ve büyük harflerle yazılmış MAC  kodu bulunur. Bu kod sizin  televizyonunuzun kodudur. Bu kod bir yere yükleme sırasında  MAC numarası yazan yere yazmanız gerekiyor.

Akıllı Telefon Ve Tabletlerde GSE Smart İPTV Kurulumu

GSE Smart İPTV akıllı telefon ve tablet bilgisayarlarda da kullanımı uygundur. Bunun için de uygulamayı Google Play Store ve App Store’den indirerek uygulamayı aktifleştirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra yukarıda anlattığımız kurulum işlemlerini yaparak uygulamanızı kurabilirsiniz.

GSE Smart İPTV Uygulamasını Hangi Cihazlar Destekler

Uygulamayı masa üstü ve dizüstü bilgisayarlarınızda, Akıllı telefon tableti ve internet özelliği bulunan Samsung Android TV, Sony Smart, Android işletim sistemli Set top box cihazlarda kullanabilirsiniz. İPTV yayınlarında internet hızının 7 MBİT olması gerekir. İnternet hızını yavaşsa kaliteli bir kullanım sağlayamazsınız. Bunu dışında teknik sorunlar meydana gelmediği sürece yayınınızda  bir kesilme donma  veya herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Konu hakkında bilgi ve destek almak için firmamızla iletişe geçebilirsiniz.

Comments

  1. Apple TV de please unlock yazısı çıkıyor ekranda .onu nasıl yok edebiliriz

  2. Bazı diziler için alt yazı yok bunu nasıl çözebiliriz ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir