SS iPTV M3u Playlist Yükleme Videolu ve Görsel Anlatım

SS iPTV M3u Playlist Yükleme Videolu ve Görsel Anlatım

Öncelikle Arkadaşlar TV nize Smart Marketten SS iPTV Diye Aratıp Onu Öncelikle Bir indiriniz. Görseli Paylaşıyorum.
ssiptv
Bu Programı İndirdikten SOnrA M3u Yüklüycenız Web Sitesi Olan : SS İPTV M3U YÜKLEME TIKLA Bu Adrese Basın hAZIR Dursun.
Şimdi Gelelim TV’ ye SS İptv Uygulamasını İndirdiğiniz Açınız. Sağ Yukarıdakı Ayarlar Butonu Olcak Görseldede Paylastıgım Ona Basınız. 

 Size Bir “Get Code” verıcek Bunu Görseldede Paylasıyorum öRNEĞİNİ

ss iptv1
ss iptv get code
TV NİN Size Verdiği “GET CODE”YI BIR YERE NOT ALIN VE O EKRANDAN KESİNLİKLE ÇIKMAYIN !!
Simdiki İşimizin Geri Kalanıda Video Atıyorum Orada MEvcut. “Get Code” Aldıktan SOnraki İşlemleri Videomuzda İzleyin. 
DİKKAT : M3U Linkinizi iptvcinizden Mutlaka Edinmenız gerek o olmadan bunların hiç bir önemi yok.
DİP NOT : Vestel VE ONUN ALT MARKALARI ( Servis Sağlayıcınızdan iptvcinizden M3U8 Talep Edin Diğerleri Çalışmaz. )
Diğer Markalar İçin İse”  M3U “Talep Edin O Standart Çalışıyor. Kesinklikle M3U VE M3U8 Olmadan BU iŞlemler Olmaz. 
Bizlerden Gelip Test isteyebılırsınız verıyoruz. Satın Almak İstersenız TV nıze Göre Lınkıde Verıyoruz Problem yok.
VİDEO AŞAĞIDA İYİ SEYİRLER.

" SS iPTV M3u Yükleme "

Bu İşlemleri Yaptıktan SOnra Ekleyınce Sağ Yukarıdaki” Yenileme “Butonuna Basınız.  Eklediğiniz M3U PLaylist Doğru Olarak Eklendıyse Ortada Cıkacaktır. Ona Girip Kanalları Gorebılırsınız. Hepsı Bu KADAR Hayırlı Olsun Iyı Seyırler Sonuc olarak Resmı Paylasıyorum.
Yukarıdaki Videodakı Islemlerı YapmanıZ Tabıkı Gerek .
ssiptvkanal

SS İpTv M3U Yükleme

 Smart Tv’ler için istediğiniz yayını istediğiniz zaman izleyebilmenizi sağlayan Ss İpTv M3 kaliteli ve özgür bir seyir keyfi sunuyor. M3U dosyası görüntü, ses ve video içeriklerini aynı yerde toplama özelliği sağlıyor. Bu özellik internet üzerinden alacağınız yayını çok daha net ve hızlı bir şekilde izleyebilme imkânı sunuyor. SS İpTv M3U kullanabilmeniz için öncelikle Tv’de bulunan Smart marketten aratarak SS İpTv’yi indirmeniz gerekir. Bu programı indirdikten sonra M3u yükleyebilirsiniz. Firmamız sizin için en iyi SS İPTV M3U programını sorunsuz kullanım özellikleri ile sunar. Televizyonunuzda sınırsız yayın izleme avantajı için uygulamayı firmamızdan temin edebilirsiniz.

SS İpTv M3U Yükleme Nasıl Yapılır?

 Televizyonunuza SS İpTv programını indirmek için Smart marketten aratıp indirmelisiniz. SS İpTv sayfasını açtığınızda size bir Get Code verilecektir. Bunu ekranı kapatmadan bir yere not edin. Uygulamayı çalıştırabilmeniz için İpTv satın aldığınızda size bir M3U linki vereceğiz. Programı kurarken bu linki kullanacaksınız. Eğer kullanmakta olduğunuz bir İpTv’niz varsa satın aldığınız yerden M3U linkinizi almanız gerekecektir. Eğer Tv’niz Vestel ve onun alt markaları ise M3U8 linki kullanmanız gerekecektir. Firmamızdan İpTv satın aldığınızda televizyonunuza uygun SS İpTv M3U linki tarafınıza sunulacaktır. İpTv linkinizi yazıp uygulamayı yükledikten sonra sağ üst köşede bulunan yenileme kısmına tıklayıp sonrasında M3U PLaylist bölümüne girip kanalları görüntülemeye ve izlemeye başlayabilirsiniz.

SS İpTv M3U Test Yayını Kullanımı

 SS İpTv M3U uygulamasının test yayınını firmamızdan talep edip bir defaya mahsus olmak üzere televizyonunuza gerekli programı kurup test edebilirsiniz. Programın nasıl çalıştığını ve nelerden faydalanabildiğinizi görmeniz için size bir fırsat sunuyoruz. Test yayını sonrası uygulamayı kullanmaya karar verdiğinizde en uygun şartlar ile SS İpTv M3U kullanmanızı sağlıyoruz.

Güvenli SS İpTv M3U Hizmeti Sunuyoruz

 Televizyonunuzda istediğiniz programları istediğiniz şekilde izleyebilmeniz için güvenli SS İpTv M3U hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile televizyonunuza uygun programı alıp kurmanızı sağlıyoruz. Profesyonel ekibimiz 7/24 canlı destek hattı ile sürekli hizmetinizdedir. İhtiyacınız olan her an bize ulaşarak program ile ilgili tüm sorularınıza hızlı ve kurumsal cevaplar alabilirsiniz. Televizyonunuza uygun programı sunup kurulum aşamanızda yanınızda olarak güvenli hizmet veriyoruz.

Test Sonrası SS İpTv M3U Hizmetlerimiz

SS İpTv M3U kullanmaya başlamadan önce firmamızın test avantajından faydalanarak uygulamayı deneyebilirsiniz. Deneme süresi sonunda kullanmaya karar verdiğiniz zaman firma ekibimiz televizyonunuza en uygun Ss İpTv M3U uygulamasını size sunar. Televizyonunuza kurduğunuz bu program ile dünya artık evinizde olacaktır. İstediğiniz canlı yayını veya Netflix, Blu Tv, Puhu Tv gibi film kanallarında bulunan tüm dizi ve filmleri aynı anda izleyebileceksiniz. 1 aylık veya 6, 12, 15 aylık süreler ile sunulan paketlerimizden size uygun olan paketi alarak kullanabilirsiniz.

Comments

  1. M3u ile kanal listesi ekledim Internet kablolu ve kablosuz olarak bağlı kanallar açılıyor fakat her hangi bir kanalda 15 saniye bekleyince otomatik duruyor ve kumada ile ok demeden tekrar devam etmiyor devamlı yenileme istiyor bunun herhangi bir ayarı var mı yoksa yüklediğim kanal listesi ile ilgilimi yardımcı olursanız sevinirim

  2. İdris kovalar : Haziran 20, 2020 at 10:07 pm

    Sizden üyelik satın almıştım bir haftadır yayın yok silinmiş m3U kodunu verebilirmisiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir