OTT PLayer iPTV izlemek LG,Samsung,Vestel Smart TV

OTT PLayer iPTV izlemek LG,Samsung,Vestel Smart TV

ott player iptv

 • OTTPLAYER TIKLAYIN adresine girip kullanıcı adı ve sifre alacaksınız.
 • sonrasında tv ye ottplayer indireceksiniz
 • o kullanıcı adı ve sifreyi oraya yazacaksınız
 • devices yazacak tv nin adı cıkacak onu kaydedeceksiniz 
  sonra TIKLAYİNİZ. girip m3u listesinizi playliste girip yukleyeceksiniz
 • o liste tv ye gidecek sonra izlemeye baslayacaksınız
  ottplayer acma hesabı falan yok mail adresiniz gercek olacak oraya aktivasyon linki geliyor
 • o linki onaylamadan ottplayer.es adresinde islem yapamazsınız..

  OTT Player Uygulaması Çok Zor Olmayan Uygulamalardan Bir Tanesi ARKADAŞLAR. Ücretsiz bir iptv Uygulamasıdır. Tavsıye edeceğiniz bir Uygulama Var mı Dıye SORUYORSANIZ ? 
  “Smart iptv ” Uygulamasını Tavsiye ediyorum.. Ücretlidir Ama Aralarındaki En Stabil Uygulamaladır.

OTT Player IPTV İzlemek LG, Samsung Vestel Smart TV

IPTV ile internet üzerinden kanallara, filmlere ve benzeri yayınlara erişim sağlamak oldukça kolay bir hale geliyor. Bu servis, kanalların yayınlarını internet platformuna taşır ve pek çok şifreli ya da şifresiz kanala erişim imkânı sağlar. Aynı zamanda sadece Türkiye değil, daha birçok ülkenin kanallarını izleme olanağı verir. Böylece hem etkili hem de kullanışlı bir servistir. IPTV kullanımı tek bir cihaz ile sınırlı değildir. Sitemizde bu hizmeti veriyoruz ve birçok farklı cihazdan IPTV izlemenizde size yardımcı oluyoruz. Bu cihazlar arasında çeşitli Smart TV modelleri de yer alır. Sitemizden alacağınız IPTV paketleri ile Smart TV’nizden istediğiniz birçok kanalı, diziyi, filmi, spor müsabakasını izleme imkânına sahip olursunuz. Bu sayede uygun fiyatlardan pek çok şifreli kanalı da izleme fırsatı veriyoruz. OTT Player kullanarak Smart TV’den istediğiniz gibi IPTV izleyebilirsiniz. Bu Player ile Samsung, LG, Vestel gibi markaların Smart TV modellerinde IPTV izlemek mümkündür.

OTT Player İçin Kullanıcı Adı Ve Şifre Almak

Sahip olduğunuz Smart TV’den IPTV izleyebilmek için OTT Player uygulamasını yüklemeniz gerekir. Yani yapmanız gereken ilk şey Smart TV’nize bu uygulamayı yüklemek olacaktır. Daha sonra ise vermiş olduğumuz linki kullanarak kendinize bir kullanıcı adı ve şifre almanız gerekir. Bu sayede de Smart TV’nizde OTT Player kullanmak için gereken hesaba sahip olursunuz.

OTT Player İle Nasıl IPTV İzleyebilirsiniz?

Sitemizde vermiş olduğumuz linkler ile bir OTT Player hesabı almanız, Smart TV’den IPTV izlemek için ilk adımdır. Aldığınız kullanıcı adını girdikten sonra devices yazan alanda TV adını seçip kaydetmeniz gerekir. Sonra verdiğimiz linke tıklayarak m3u listenizi playlist alanına yükleyerek izleyebilirsiniz.

Aktivasyon Linki

OTT Player kullanabilmeniz için mail adresinize bir aktivasyon linki gönderilir. Bu link olmadan OTT Player kullanmanız ve Smart TV’den IPTV izlemeniz mümkün olmaz. Bu konuda detaylı bilgi veya hizmet almak için sitemiz üzerinden bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Böylece size Samsung, LG, Vestel gibi markaların Smart TV modellerinden IPTV izleme fırsatı veririz.

OTT Player Uygulaması Ücretli Mi?

Smart TV modellerinde IPTV izlemek için kullanılan OTT Player uygulaması tamamen ücretsizdir. Aynı işlevi gören başka uygulamalar da vardır. Bunların bazıları ücretli olabilir. Ancak sizlere linkini verdiğimiz OTT Player uygulaması ücretsiz bir şekilde Smart TV’ye indirilebilir. Sitemizden IPTV hizmeti alarak her Smart TV’den birçok kanalı izleyebilirsiniz.

Kurumsal IPTV Hizmeti

Sitemizde sizlere tamamen kurumsal bir anlayış ve büyük bir özenle hizmet veriyoruz. Canlı teknik destek ekibimiz ile de sizleri bilgilendiriyor ve sorunlarınıza çözüm üretiyoruz. Bizimle bağlantıya geçen herkese kaliteli hizmet sağlamak amacı ile faaliyetlerimize uzun süreden beri devam ediyoruz. Güvenli ve kaliteli bir IPTV hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Comments

 1. Yasin Karadeniz : Temmuz 16, 2019 at 11:10 pm

  M3u listesini nerden buluyoruz

 2. LG Televizyon smart özelliği mevcut
  Smart ip tv özelliğini satın almadım
  ottplayer programını kurdum deneme amaçlı tv de kullanıyorum
  Bu programlardan hangisi daha güvenlidir
  bu gönderdiğiniz programı kendim daha sonra düzenleyip favori olarak kullanabiliyormuyum
  +tv de kullanmadığım zaman pc ye geçirip izleyebiliyormuyum ip tv yi benden başka kullanan yok
  sorumdaki ip 12 aylık 160 tl civarında olan ürün
  cevap için şimdiden teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir